9 wrzesień 2022

Zaproszenie I Siatkówka łączy pokolenia

zdjęcie: Zaproszenie I Siatkówka łączy pokolenia / pixabay/4108303
Rozpoczynamy dzisiaj siatkarski weekend w Katowicach od projektu "Siatkówka łączy pokolenia". W ramach projektu w sali gimnastycznej Spodka w Katowicach przeprowadzony zostanie trening dla dzieci z rodzicami/opiekunami, a po treningu odbędzie się spotkanie z gwiazdami siatkówki. Całość wydarzenia odbędzie się w godzinach 12.00 – 16.00
REKLAMA
Siatkówka łączy pokolenia” to cykl wyjątkowych spotkań międzypokoleniowych, skierowany do całych rodzin, mający na celu zachęcenie młodzieży i dzieci do aktywności sportowej oraz poznania wybitnych sportowców, którzy zdobywali dla Polski medale wielkich imprez międzynarodowych. Projekt zakłada promocję aktywności poprzez siatkówkę, ma zachęcić do jej uprawiania na poziomie amatorskim, jak i aktywnego kibicowania reprezentacji Polski.

W ramach spotkań przeprowadzone zostaną działania w trzech głównych obszarach – aktywności sportowej, spotkań z mistrzem oraz spotkań Rodziny Siatkarskiej. W ramach pierwszego całe rodziny uczestniczące w zajęciach będą wspólnie wykonywać zadania ruchowe i sportowe. Po zakończeniu wspólnej zabawy uczestnicy będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać z dawnymi gwiazdami sportu, poznają także sylwetki wybitnych postaci naszej siatkówki. W Katowicach będą m.in. mistrzowie świata i mistrz olimpijski Ryszard Bosek oraz Stanisław Gościniak, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Sebastian Świderski, mistrzynie Europy Magdalena Śliwa i Aleksandra Jagieło, a całość poprowadzi byłe reprezentant Marcin Prus. Szykuje się wspaniała zabawa!
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Katowice
11.2°C
wschód słońca: 06:48
zachód słońca: 18:16
Koronawirus
śląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Katowicach

kiedy
2022-10-05 19:00
miejsce
Katowice Miasto Ogrodów Instytucja...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-06 19:30
miejsce
Katowice Miasto Ogrodów Instytucja...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-07 18:00
miejsce
Pałac Młodzieży - sala teatralna,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-07 19:00
miejsce
Teatr Żelazny, Katowice, T.B....
wstęp biletowany