Otylia Jędrzejczyk zaprasza: Mistrzynie w szkołach

W poniedziałek 13 września odbędzie się oficjalne otwarcie projektu Mistrzynie w Szkołach w Katowicach. Start o godzinie 10.30 na hali widowiskowo-sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego na ul. Katowickiej 54.
REKLAMA
Będzie to niezwykła lekcja wf-u dla dziewcząt z VII i VIII klasy szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych, którą poprowadzą mistrzynie olimpijskie, świata i Europy. Swoją obecnością w poprzednich edycjach zaszczyciły już m.in. Anita Włodarczyk Justyna Święty - Ersetic, Małgorzata Glinka - Mogentale, Iwona Guzowska, Katrin Kargbo. Projekt organizowany jest przez Fundację Otylii Jędrzejczak, a sama Otylia Jędrzejczak jest zawsze obecna i motywuje uczestniczki podczas projektu. Lekcja wf-u odbędzie się w Katowicach w hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego w Katowicach przy ul. Katowickiej 54 już 13 września.

Każda z uczestniczek otrzymuje od Fundacji pakiet startowy, w którym między innymi znajduje się bawełniany worko/plecak, koszulka, woda i upominki od sponsorów. Natomiast szkoła otrzymuje pakiet 10 sztuk gum wykorzystywanych podczas lekcji z mistrzyniami oraz drogą mailową link do nagranych filmików instruktażowych z wykorzystaniem takich właśnie gum.

Lekcja z mistrzyniami ma przekonać młode dziewczyny, że nie warto opuszczać lekcji wychowania fizycznego. Ma na celu zmotywowanie uczennic w dążeniu do wyznaczonych celów i szacunku w podejściu do drugiego człowieka.

Zapraszamy na stronę internetową www.mistrzyniewszkolach.pl.

Projekt będzie zorganizowany i odbywał się zgodnie ze wszystkimi obostrzeniami i wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz  Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi zagrożenia epidemiologicznego SARS–CoV 2.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
śląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Katowicach

kiedy
2021-11-22 20:00
miejsce
Klub Królestwo, Katowice, Rondo...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-26 20:00
miejsce
Katowice Miasto Ogrodów Instytucja...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-27 20:00
miejsce
Spodek, Katowice, Al. Korfantego 35
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-03 19:00
miejsce
Katowice Miasto Ogrodów Instytucja...
wstęp biletowany