PENTECOSTE - online - Koncert Mate.O/TU - Betlejem w Polsce zaprasza

fot. nadesłane
Zapraszamy na koncert uwielbienia MATE.O / TU - PENTECOSTE w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.


Koronawirus
śląskie
22191
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Pięćdziesiąt dni po świętach Paschalnych i zmartwychwstaniu Chrystusa, w obecności Ducha Świętego spotkajmy się w niedzielę wieczorem on-line na wspólnym świętowaniu i uwielbieniu Trójjedynego Boga. To szczególnie radosne święto. Jezus powiedział: „Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we Mnie - niech przyjdzie do Mnie i pije, a strumienie wody żywej popłyną z jego wnętrza. Była to obietnica Ducha Świętego, którego mieli otrzymać wierzący w Niego. To się wypełniło. Obiecany Święty Duch zstąpił na apostołów wypełniając ich życie bożą obecnością. W tym dniu narodził się kościół. Koncert PENTECOSTE będzie szczególnym czasem jedności chrześcijan, gdyż połączymy się w jednym ważnym celu - ze względu na Jego chwałę. Z setek domów w całej Polsce będziemy Go uwielbiać, a On będzie obecny między nami tak jak obiecał… bo gdzie są dwaj lub trzej zgromadzeni w moje imię, tam jestem pośród nich (Ewangelia Mateusza 18:20).

Koncert PENTECOSTE w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego poprowadzi muzycznie Mate.O wraz z zespołem TU (Totalne uwielbienie). Oprócz dobrze znanych piosenek Mate.O oraz całkiem nowych, w tym również specjalnie napisanych na tę okazję, zaśpiewamy także pieśni tradycyjne.

Transmisja koncertu odbędzie się na internetowej platformie fabrykakoncertow.com.pl  w systemie Pay-Per-Viev, w niedzielę, 31.05, o godz. 19:00


Link do transmisji:
https://fabrykakoncertow.com.pl/event/index/f0659292e7e118f3eb755f25586fa56f3f11a4da


Link do wydarzenia na fb:
https://www.facebook.com/events/2954024194704836/

Mate.O - śpiew, gitary
Jadźka Kłapa - Zarecka - głos, saksofon
Pawel Bzim Zarecki - klawisze
Maciek Kietliński - bębny
Kornel Popławki - bas


Mate.O - Mateusz Otremba

Kompozytor, autor tekstów, wokalista, fotograf, scenarzysta i reżyser wydarzeń multimedialnych. Debiutował na scenie muzycznej w 1997 roku albumem „Totalne Uwielbienie” (1997). Od tamtej pory nagrał kilkanaście albumów. Jest również znany z wieloletniej współpracy jako wokalista i autor piosenek z zespołami TGD oraz New life’m. Współpracował z wybitnymi wykonawcami, m.in. z Natalią Niemen, Darią Zawiałow, Igorem Herbutem, Kamilem Bednarkiem, Marcinem Pospieszalskim, Joachimem Menclem, Piotrem Wojtasikiem, Mieczysławem Szcześniakiem, Janem Smoczyńskim. Dyrektor Artystyczny trzech edycji ogólnopolskiej trasy koncertowej „Betlejem w Polsce”.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
śląskie
22191
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Katowicach

kiedy
2020-11-27 19:00
miejsce
Pałac Młodzieży - sala teatralna,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-27 19:00
miejsce
Katowice Miasto Ogrodów Instytucja...
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-28 17:00
miejsce
Pałac Młodzieży - sala teatralna,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-01 19:00
miejsce
Katowice Miasto Ogrodów Instytucja...
wstęp biletowany