KARNET 3-dniowy

kupbilecik24.pl / KARNET 3-dniowy
Zapraszamy 12 czerwca 2022 roku do Podcienia Miasta Ogrodów, Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 2.
REKLAMA
data: 2022-06-12 19:30
miejsce: Podcienia Miasta Ogrodów, Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 2
bilety: KUP BILET
 

Tak różnorodnych Ogrodów Dźwięków już dawno nie było. Po raz pierwszy na festiwalu język albański, po raz pierwszy na naszej scenie - artyści z Haiti. Do tego prosto z Podlasia znana od lat fanom folku Czeremszyna oraz absolutni zwycięzcy wszystkich trofeów zeszłego roku, czyli cypryjskie trio Monsieur Doumani. Nie zabraknie energii i elektroniki, ale także liryki i refleksji w wykonaniu Eliny Duni, artystki nagrywającej dla kultowej wytwórni ECM. Na festiwalu Karaiby połączą się z kulturą wschodniej Europy, tradycje bałkańskie z Wielką Brytanią. Zapraszamy Państwa do tego wielokulturowego dialogu razem z nami, u progu lata. Najbardziej rodzinny i przyjazny festiwal czeka na Was w Podcieniach Miasta Ogrodów.

Tegoroczna edycja Ogrodów Dźwięków jest częścią programu MOST Music promującego artystów z Bałkanów. Gośćmi specjalnymi festiwalu będą przedstawiciele bałkańskich festiwali i mediów specjalizujących się w world music (ESK Nowy Sad 2023, Vranje Kreatywne Miasto Muzyki UNESCO).

PROGRAM:

DZIEŃ 1 | Moonlight Benjamin [FR/HT] -> KUP BILET
DZIEŃ 2 | Monsieur Doumani [CY] & Czeremszyna [PL] -> KUP BILET
DZIEŃ 3 | Elina Duni & Rob Luft [AL/CH/GB] -> KUP BILET

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Festiwal Muzyki Świata Ogrody Dźwięków
artyści:
Moonlight Benjamin, Monsieur Doumani, Czeremszyna, Elina Duni & Rob Luft
Tak różnorodnych Ogrody Dźwięków już dawno nie było. Po raz pierwszy na festiwalu język albański, po raz pierwszy na naszej scenie - artyści z Haiti. Do tego prosto z Podlasia znana od lat fanom folku Czeremszyna oraz absolutni zwycięzcy wszystkich trofeów zeszłego roku, czyli cypryjskie trio Monsieur Doumani. Nie zabraknie energii i elektroniki, ale także liryki i refleksji w wykonaniu Eliny Duni, artystki nagrywającej dla kultowej wytwórni ECM. Na festiwalu Karaiby połączą się z kulturą wschodniej Europy, tradycje bałkańskie z Wielką Brytanią. Zapraszamy Państwa do tego wielokulturowego dialogu razem z nami, u progu lata. Najbardziej rodzinny i przyjazny festiwal czeka na Was w Podcieniach Miasta Ogrodów. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Katowice
9.8°C
wschód słońca: 04:55
zachód słońca: 20:25
Koronawirus
śląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Katowicach

kiedy
2022-05-17 20:00
miejsce
Miejski Dom Kultury...
wstęp biletowany
kiedy
2022-05-17 20:00
miejsce
Klub Królestwo, Katowice, Rondo...
wstęp biletowany
kiedy
2022-05-19 19:00
miejsce
Teatr Żelazny, Katowice, Armii...
wstęp biletowany
kiedy
2022-05-21 19:00
miejsce
Filharmonia Śląska, Katowice, ul....
wstęp biletowany