2 lipiec 2021

Połączenie driftu z muzyką - nowy program Drift&Sing w Motowizji!

Trzeciego lipca na antenie Motowizji zadebiutuje program, jakiego jeszcze nie było! W Drift&Sing zderzą się dwa światy - wszystko za sprawą Oli Fijał. Premiera pierwszego odcinka w sobotę, 3 lipca o godz. 19:30.
REKLAMA
W Drift&Sing gwiazdy polskich scen i internetu usiądą na fotelu pasażera driftowej maszyny Oli Fijał, jednej z najpopularniejszych zawodniczek tej dyscypliny sportu motorowego. Jest jednak pewien haczyk - jej goście będą musieli zaśpiewać w trakcie przejazdu swój ulubiony hit!

Zasady tej serii są mega proste. Ja driftuję, a oni śpiewają – mówi Ola Fijał – Mam wielu znajomych wokalistów, sama lubię sobie pośpiewać i zastanawiałam się jak to można połączyć. I tak powstał pomysł na Drift&Sing. Nie tylko żeby połączyć śpiew i drift, ale też tworzyć program z przyjaciółmi.

Miejscem akcji będzie Autodrom Jastrząb, jeden z najnowocześniejszych i najpopularniejszych obiektów przeznaczonych do jazdy sportowej. Gośćmi Oli Fijał będzie między innymi duet zespołu LETNI Maciej “Canton” Piotrowski i Dawid “Anton” Antonkiewicz” czy uczestnicy oraz zwycięzcy popularnych muzycznych talent show jak Paweł Góral i Adam Stycharczuk.

Motowizja była, jest i będzie jednym z największych propagatorów driftu w Polsce. Kiedy przyszła do mnie Ola Fijał z pomysłem na ten program byłem pewien, że będzie to coś, co z całą pewnością zwiększy popularność tej formy motorsportu - powiedział prezes Motowizji, Krzysztof Mikulski - Wielokrotnie miałem okazję obserwować jej starty i wiem, że jak mało kto nadaje się do takiego projektu. Naszym widzom zaoferujemy wspaniałą rozrywkę na wakacyjne miesiące i jestem pewien, że o wspaniałości driftu przekona się wiele nowych osób, które pojawią się później na zawodach jako kibice.

Pierwszy sezon Drift&Sing składa się z ośmiu odcinków na przełomie lipca i sierpnia.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
śląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Katowicach

kiedy
2021-10-02 19:30
miejsce
Spodek, Katowice, Al. Korfantego 35
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-22 20:00
miejsce
Kościół Ewangelicko- Augsburski,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-19 20:00
miejsce
Spodek, Katowice, Al. Korfantego 35
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-22 20:00
miejsce
Klub Królestwo, Katowice, Rondo...
wstęp biletowany